$50 Off your first time order!

ZPasta Bar

ZPasta Bar

12oz Can Soda

Regular Price
$3.20
Sale Price
$3.20
Regular Price
Unit Price
per 

Chicken Mushroom

Regular Price
from $11.99
Sale Price
from $11.99
Regular Price
Unit Price
per 

Garlic Bread (3pc)

Regular Price
$3.99
Sale Price
$3.99
Regular Price
Unit Price
per 

Meatballs Marinara

Regular Price
from $11.99
Sale Price
from $11.99
Regular Price
Unit Price
per 

Pasta Marinara

Regular Price
from $9.99
Sale Price
from $9.99
Regular Price
Unit Price
per 

Spicy Sausage Marinara

Regular Price
from $15.99
Sale Price
from $15.99
Regular Price
Unit Price
per 

Shrimp & Vodka Sauce

Regular Price
from $17.99
Sale Price
from $17.99
Regular Price
Unit Price
per 

Chocolate Chip Cookies (3)

Regular Price
$3.99
Sale Price
$3.99
Regular Price
Unit Price
per 

Vegan Pasta (Truffle Oil & Garlic)

Regular Price
from $13.99
Sale Price
from $13.99
Regular Price
Unit Price
per 

Tiramisu

Regular Price
$6.50
Sale Price
$6.50
Regular Price
Unit Price
per 

Meatballs Marinara (Party Size)

Regular Price
$89.00
Sale Price
$89.00
Regular Price
Unit Price
per 

Pasta Alfredo

Regular Price
from $9.99
Sale Price
from $9.99
Regular Price
Unit Price
per 

Carbonara

Regular Price
from $13.99
Sale Price
from $13.99
Regular Price
Unit Price
per 

Chicken Pistou

Regular Price
from $13.99
Sale Price
from $13.99
Regular Price
Unit Price
per 

Feta Pasta Salad

Regular Price
from $11.99
Sale Price
from $11.99
Regular Price
Unit Price
per 

Smoked Salmon Alfredo

Regular Price
from $17.99
Sale Price
from $17.99
Regular Price
Unit Price
per 

Coconut Water by Zico

Regular Price
$3.99
Sale Price
$3.99
Regular Price
Unit Price
per 

Caramel Frappuccino by Starbucks

Regular Price
$3.99
Sale Price
$3.99
Regular Price
Unit Price
per 

San Pellegrino Blood Orange

Regular Price
$3.50
Sale Price
$3.50
Regular Price
Unit Price
per 

San Pellegrino Orange

Regular Price
$3.50
Sale Price
$3.50
Regular Price
Unit Price
per 

Kid's Penne Marinara

Regular Price
$8.99
Sale Price
$8.99
Regular Price
Unit Price
per 

House Mac' n Cheese

Regular Price
$11.99
Sale Price
$11.99
Regular Price
Unit Price
per